замовити карамель
взяти участь в майстер-класі
напишіть нам

Часті питання

Чи дійсно всі ваші солодощі виготовляються вручну?
Так! Абсолютно весь асортимент солодощів "Майстерні карамелі” ручної роботи. Рублена карамель, лизаки, ірис, маршмеллоу, карамельні композиції та скульптури створюються нашими майстрами вручну.
Чи можна замовити індивідуальну карамельну композицію таку, як на фотографії з сайту, фейсбук, або інстаграм?
Ви можете замовити карамельну композицію обравши за зразок фото з наших ресурсів, або ж придумати самостійно, як мало би виглядати Ваше замовлення втілене в карамелі – і наші майстри із радістю реалізують будь-які Ваші побажання!
Скільки часу займає виготовлення індивідуального замовлення?
В залежності від складності реалізації Ваших побажань у карамелі, процес виготовлення композиції може займати від 1 до 3-х і більше робочих днів.
Чи додаєте ви в карамель діоксид титану для надання їй сніжно-білого кольору?
В світі не припиняються суперечки щодо можливої здатності діоксиду титану викликати рак. І, хоча в Україні офиційно не заборонене використання цього барвника, більш відомого споживачеві як Е171, ми воліємо не ризикувати здоров'ям прихильників солодощів "Майстерня карамелі". В солодких Майстернях нашої мережі, карамель набуває білого кольору після багаторазового розтягування її на спеціальному металевому гаці, що веде до збагачення карамельної маси киснем і, як наслідок, набуття нею білого кольору!
Чи реально розмістити всередині цукерок нашу картинку або логотип?
Ми можемо виготовити цукерки майже з будь-яким зображенням всередині. Вам просто необхідно надати потрібну картинку нашим майстрам і вони запропонують варіанти вирішення малюнку в середині карамельки чи лизака!
Чи пов’язані між собою смак та колір ваших цукерок?
Немає жодного зв’язку між кольором та смаком наших цукерок, окрім тих випадків, коли самі майстри задумали зробити їх відповідними. Тобто, карамель зі смаком кави можна виготовити у жовтому кольорі, а малиновий – у білому!
Чому у вас немає цукерок синього кольору?
Ми виготовляємо наші солодощі з натуральних інгредієнтів та використовуємо природні барвники, а синій барвник переважно синтетичний. У випадку індивідуальних побажань щодо присутності у карамельному виробі саме синього кольору, ми можемо зробити виключення, але сині цукерки не можуть називатись абсолютно натуральними.

Напишіть нам

Ваше ім’я
Адреса електронної пошти (email)
Контактний телефон
Місто
Текст повідомлення
Оферта
made in aSigneEgnith power!