замовити карамель
взяти участь в майстер-класі
напишіть нам

Новини

 • «Карамель - не тільки неймовірно смачний і натуральний, але й один з найбільш естетичних десертів», - каже бренд-шеф мережі «Майстерня карамелі» Олексій Громак.

  дізнатися більше
 • Яблука в карамелі - невимовно смачний і незвичайний десерт, який, насправді, дуже просто приготувати. При цьому смак у яблук в карамелі виходить таким вишуканим і ніжним, що неможливо відірватися. З приготуванням даного десерту може без проблем впоратись навіть кулінар-початківець, зате після всіх етапів приготування Ви отримаєте дійсно смачний та незвичайний десерт, яким можна приємно здивувати членів своєї сім'ї або гостей.

  дізнатися більше
 • Зима - період нескінченних свят та солодощів. Та яким же смаколиком розрадити себе сьогодні? Це питання й досі залишається актуальним для усіх поціновувачів солодкого. Що популярне у іспанців, та що полюбляють на десерт німці? Ми зібрали ТОП - 7 традиційних солодощів з різних країн, аби ти знав, де наступна відпустка цього рокузможе бути найсолодшою. 

  дізнатися більше
 • Найголовніший карамельє чарівного Карамель-віллю вітає усіх з наступаючими зимовими святами та радо почастує кожного, хто здійснить покупку он-лайн, ексклюзивним подарунком.

  дізнатися більше
 • Мережа кондитерських "Майстерня карамелі" - офіційний представник свята Halloween в Україні. 

  Найулюбленіше свято усіх малюків Європи та США не за горами і ми раді повідомити, що цьогоріч стали офіційним партнером усіх страхосолоденьких створінь нашої країни! 

  дізнатися більше

Напишіть нам

Ваше ім’я
Адреса електронної пошти (email)
Контактний телефон
Місто
Текст повідомлення
made in aSigneEgnith power!